Tworzenie sklepu internetowego zintegrowanego z hurtowniami

0
12
jak-tworzyc-sklep-internetowy

Tworzenie sklepu internetowego nie musi być trudne! Zaawansowane narzędzia e-commerce sprawią, że samodzielnie zbudujesz swój sklep, połączysz go z hurtowniami i liczynymi kanałami sprzedaży. A wszystko to bez wiedzy z zakresu IT, z pełnym wsparciem technicznym. Zobacz, jak otworzyć e-sklpe zintegrowany z hurtownią nie tracąc czasu i pieniędzy!

Co daje sklep internetowy zintegrowany z hurtowniami?

Sklep internetowy zintegrowany z hurtowniami to podstawowe narzędzie pracy sprzedawcy działającego w dropshippingu. Pozwala m.in. na:

 • aktualizowanie stanów magazynowych oraz cen,
 • automatyczne ustalanie narzutu,
 • pobieranie i aktualizowanie wszelkich danych produktowych,
 • wybór importowanych do sklepu produktów np. na podstawie kategorii bądź producenta.

To tylko najważniejsze z funkcji automatyzujących i usprawniających sprzedaż. Ciekawostkę stanowi fakt, że tworzeniem sklepu z integracją z hurtowniami interesują się także osoby prowadzące sklep z własnym magazynem. Wszystko dlatego, że automatyczne pobranie produktów z bazy pozwala zaoszczędzić czas, który musieliby poświęcić na ręczne wprowadzanie wszystkich danych.

Samodzielne tworzenie sklepu internetowego

Samodzielne tworzenie sklepu internetowego wcale nie wymaga wiedzy programistycznej, ani zatrudniania programisty! Do jego budowy warto wykorzystać gotowe i sprawdzone narzędzia, które pozwolą Ci zaoszczędzić czas i pieniądze, a przede wszystkim stworzyć e-sklep samodzielnie. Co więcej, platformy sklepowe to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą zająć się wyłącznie sprzedażą, a techniczne aspekty działania i rozwoju sklepu zostawić profesjonalistom.
Warto zaznaczyć, że rekomendowane do zakładania sklepu w dropshippingu oprogramowanie Sky-Shop.pl oferuje nie tylko zaawansowaną integrację z hurtowniami, ale także inne niezbędne do prowadzenia sprzedaży online narzędzia np. wbudowany system księgowy, połączenia z bramkami płatniczymi i kurierami.

Integracja sklepu z hurtownią krok po kroku

Wykorzystanie gotowej integracji z hurtownią niesie za sobą szereg korzyści wśród, których kluczowe są:

 • niski koszt tworzenia sklepu zintegrowanego z hurtowniami,
 • wykorzystanie zaawansowanego mechanizmu doskonalonego każdego dnia,
 • rozwój i dopasowanie integracji do tego aktualnych potrzeb,
 • natychmiastowe działanie integracji tuż po jej skonfigurowaniu.

Zobacz przebieg integracji z hurtownią krok po kroku:

 1. Rejestracja w hurtowni. Możesz to zrobić przez formularz na stronie hurtowni, mailowo lub telefonicznie.
 2. Uzyskanie danych logowania do hurtowni oraz pliku produktowego w formacie XML lub CSV.
 3. Wybór odpowiedniej hurtowni w panelu administracyjnym sklepu w Sky-Shop.pl po wcześniejszej aktywacji modułu integracji z hurtowniami.
 4. Wprowadzenie danych logowania do hurtowni oraz pliku produktowego w odpowiednie miejsca w panelu administracyjnym.
 5. Konfiguracja.

Konfiguracja obejmuje przede wszystkim wybór produktów, które mają pojawić się w sklepie oraz ich układ. Właśnie dlatego tworzenie sklepu internetowego na początkowym etapie powinno objąć przygotowanie drzewa kategorii, tak, by import produktów przebiegał sprawnie, a klienci swobodnie odnajdywali poszczególne artykuły.

Co ważne, przy integracji z hurtownią masz wpływ na częstotliwość aktualizacji danych. Przebiega ona od 1 do 8 razy na dobę. Zadbaj o to, by w Twoim sklepie informacje były aktualizowane jak najczęściej, jednak nie częściej niż robi to hurtownia, z którą współpracujesz.

Zobacz: Jakie funkcje musi mieć integracja z hurtownią?

Koszt stworzenia sklepu internetowego połączonego z hurtownią

Koszt stworzenia sklepu internetowego połączonego z hurtownią w Sky-Shop.pl zaczyna się od 130 zł netto miesięcznie. Kwota obejmuje oprogramowanie sklepu oraz moduł integracji z hurtowniami, a także pełne wsparcie techniczne i rozwój systemu.

Ogromną zaletą wyboru oprogramowania abonamentowego jest dostęp do listy przeszło 130 zintegrowanych hurtowni dropshippingowych. Co ciekawe, platforma integruje nowych kontrahentów na zlecenie swoich klientów bez dodatkowych opłat.